What are you looking for?
yukarı çık
Kurumsal İnternet Sitesi

Antalya Web Tasarım

Web Sayfasının Önemi

Antalya da web tasarım olarak , müşterilerin hayalindeki web internet sitesini daha yararlı ve sonuç odaklı olarak kuruyorum.

Bulunduğunuz sektör ve koşulları göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınızı da hesaba katarak, analiz ve araştırmalar sonucunda en iyi sonuç elde edeceğimiz bir web tasarım çıkarmaya çalışıyorum.

Bir web sayfasını sadece kurmakla iyi sonuçlar elde edemezsiniz. Bu sitelerin aylık ve yıllık olarak gerçekleşen periyodik bakımlarının da takibi gerekiyor.

Her sene gelişen tasarım prensipleri, arama sonuçlarının güncellenmesi, altyapısal değişiklikler ve değişen müşteri profilleri gibi bir çok etkeni göz önünde bulundurarak yönetimini yaptığım web sayfalarını güncelliyorum ve takip ediyorum.

Antalya web tasarım firmalarından alacağınız hizmetler site teslimine kadardır. Maalesef bunların çoğuna belli bir süre sonra ihtiyaç halinde ulaşamazsınız ve yeniden web sayfası yaptırma mecburiyetinde kalırsınız.

Tüm bu süreçleri baştan yaşamanız web sayfanız için kısır bir döngü oluşturur. Sizde hem zaman hemde maddi olarak sürekli zarar içinde olursunuz.

Web Tasarım alacağınız hizmeti seçerken aldığınız hizmetten daha çok karşınızdaki muhatabın bilgisine ve geçmişine bakmanızı öneririm.

Web Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

  • Kendi beğenilerinizi değil, ziyaretçilerinizin beklentilerini düşünün. Unutmayın ki, web sitenizi kendininiz için değil, ziyaretçileriniz için yapıyorsunuz.
  • Web sitenizi responsive (mobil ve tablet uyumlu) yaptırın. Ayrıca arama motorlarında üst sıralarda yer almanın da yolu mobil uyumluluğa bağlı.
  • Web sitesinin asıl amacı, yeni müşteriler bulma ve hizmetlerinize insanların kolay ulaşımını sağlamaktır.
  • Site açılış hızına dikkat edin. Yavaş açılan bir web sitesi, ziyaretçilerinizi sitenizden uzaklaştırır. Ortalama açılış süresi 3-4 saniyeyi geçen web siteleri için durum budur. Ayrıca arama motorları da, sıralama da hızlı web sitelerini daha üst sıralarda gösterirler.
  • Web sitenizdeki tüm içerikler, orijinal ve işe yarar olsun. Sitenize giren kişiler faydalı bilgi edinsin.
  • Kullanacağınız dokümanları hazırlarken harcama yapmaktan kaçınmayın.
ANTALYA WEB TASARIM

ÇALIŞMALAR

Tecrübe, Profesyonellik, Tutku
İnsanlara dokunduğumuz bu meslekte olmazsa olmazlardandır. Her bir işin içinde ve ruhunda olmalıdır mutlaka. Bizim işimiz her zaman fayda, kazanç ve mutluluktur üçgenindedir.
oynat
ASIL

Devamlılık Esastır

Bizim sektörümüzde yaptığımız iş ürün satmak yada bir ticaretten tamamen farklıdır. Yapılan her tasarım, verilen her hizmet teslim edildikten sonra müşteriler ile iletişimi koparamayız. İşin sürekliliği her zaman önemlidir.
Hizmet verdiğimiz sürece verilen hizmetin takibi, analizi, sonuçlarına göre aksiyon almak bu işin sürekliliği için gereklidir. Eğer bu hizmeti çalıştığınız kişilerden alamayacağını düşünüyorsanız dikkatli olun.
parallax
BURADAN

Mesaj Gönderin

Herhangi bir konuda rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz. Gün içinde mutlaka dönüş sağlarım.
Reklam, Spam vs olaylardan dolayı telefon numaramı paylaşamıyorum.