What are you looking for?
yukarı çık
ANTALYA

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Kimliğiniz Çok Önemli

Dünya dijitalleşti. Her şey artık elimizdeki telefonlar ile hallediliyor ve çözülüyor. Markanız yada işletmeniz her ne kadar fiziksel olarak var olsa da dijital ortamlarda kendinizi göstermezseniz sizi sadece sokaktan geçenlerin göreceği dükkan olursunuz.

Sosyal medya hesaplarınız bulunduğunuz sektörün ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak şekilde düzenliyorum. Paylaşacağınız görsellerin tasarımlarını hazırlıyorum. Özel günlere ait firmanıza uygun tasarımları hazırlıyorum. Hangi paylaşımların yapılması gerektiğini ayarlıyorum. Haftalık, aylık yada günlük paylaşımları planlıyorum.

Ürün ya da hizmetiniz ne olursa olsun, sosyal medyada hakkınızda hiç konuşulmaması neredeyse imkansız. Ama sizin hakkınızda olumsuz konuşanlar kadar olumlu konuşanlar da olacağını sakın unutmayın.

Ama buradaki önemli soru şu: Sosyal medyadaki varlığınız için itibar yönetimi yapmazsanız, insanların hakkınızda neler konuştuğunu nereden bileceksiniz?

İşte bunun için sosyal medya yönetim işini yapan kişilerin tecrübesine bırakmalısınız. Kendiniz ne kadar teknolojiye yakın da olsanız alacağınız bir karar yada paylaşacağınız yanlış bir görsel itibarınızı etkiler.

Sosyal Medya Yönetiminde Neler Yapıyoruz?

  • Markanın sosyal medya stratejisinin ve iş planının hazırlanması
  • Mecraların belirlenmesi
  • İçeriklerin oluşturulması
  • Tasarımların hazırlanması
  • Plana göre içeriklerin sosyal medya hesaplarında paylaşılması
  • Takibi,dinleme,topluluk yönetimi, kriz yönetimi ve raporlama.
Tecrübe, Profesyonellik, Tutku
İnsanlara dokunduğumuz bu meslekte olmazsa olmazlardandır. Her bir işin içinde ve ruhunda olmalıdır mutlaka. Bizim işimiz her zaman fayda, kazanç ve mutluluktur üçgenindedir.
oynat
ASIL

Devamlılık Esastır

Bizim sektörümüzde yaptığımız iş ürün satmak yada bir ticaretten tamamen farklıdır. Yapılan her tasarım, verilen her hizmet teslim edildikten sonra müşteriler ile iletişimi koparamayız. İşin sürekliliği her zaman önemlidir.
Hizmet verdiğimiz sürece verilen hizmetin takibi, analizi, sonuçlarına göre aksiyon almak bu işin sürekliliği için gereklidir. Eğer bu hizmeti çalıştığınız kişilerden alamayacağını düşünüyorsanız dikkatli olun.
parallax
BURADAN

Mesaj Gönderin

Herhangi bir konuda rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz. Gün içinde mutlaka dönüş sağlarım.
Reklam, Spam vs olaylardan dolayı telefon numaramı paylaşamıyorum.