What are you looking for?
yukarı çık
ÖZEL

Grafik Tasarım Kursu

Birebir Özel Grafik Tasarım Kursu

2005 yılından bu yana grafik tasarımın bulunduğu her sektörde deneyime sahibim. Matbaa, Açıkhava Reklamcılığı, Mimari ve Proje Tasarımları, Web Tasarım, UX ve UI Bilgisi, 3D Modelleme gibi bir çok alanda eksiğinizi rahatlıkla kapatabilirsiniz.

Piyasanın en iyisi olan kurslar bile size program yada başka şeylerin öğretmenin dışına çıkamazlar.  Benim farkım ise size farklı bir gözle bakmayı, farklı düşünmeyi, karşınızdaki kitleyi yada müşterinizi anlamayı göstermektir.

Üstün Başarı Sertifikası aldığım piyasanın en iyisi olan kursun eğitimi bile beklentilerimin çok çok altındaydı.

Çünkü, kurslarda aldığınız eğitimler eksiktir. Size sektör hakkında bilgi vermez, malzeme hakkında bilgi vermez, işlerin yürüyüşü hakkında bilgi vermez. Size sadece temel bilgileri öğretir.

Bir işyerinde yada çalışma ortamında neler ile karşılaşacağınızı, neleri yapıp yapmamanız gerektiğini, işinizi nasıl hatasız ve profesyonel bir şekilde teslim edeceğinizi öğreneceksiniz.

Bunların yanında kendi başınıza çalışabileceğiniz ve sektörde eksiksiz olarak bir CV ye sahip olmanızda büyük bir avantaj olacaktır.

Benimle birlikte eğitim almanın en güzel yanı program öğrenmenin dışında size yıllara mal olacak bilgi birikimlerine çok kısa bir sürede sahip olacaksınız.

Kazanacaklarınız bir kurstan alacağınızdan çok çok fazlası. Hesap kitabı seven insanlarız. Bir meslekte iyi olmak büyük bir avantajdır. Doğru karalar başarı getirir….

Tecrübe, Profesyonellik, Tutku
İnsanlara dokunduğumuz bu meslekte olmazsa olmazlardandır. Her bir işin içinde ve ruhunda olmalıdır mutlaka. Bizim işimiz her zaman fayda, kazanç ve mutluluktur üçgenindedir.
oynat
ASIL

Devamlılık Esastır

Bizim sektörümüzde yaptığımız iş ürün satmak yada bir ticaretten tamamen farklıdır. Yapılan her tasarım, verilen her hizmet teslim edildikten sonra müşteriler ile iletişimi koparamayız. İşin sürekliliği her zaman önemlidir.
Hizmet verdiğimiz sürece verilen hizmetin takibi, analizi, sonuçlarına göre aksiyon almak bu işin sürekliliği için gereklidir. Eğer bu hizmeti çalıştığınız kişilerden alamayacağını düşünüyorsanız dikkatli olun.
parallax
BURADAN

Mesaj Gönderin

Herhangi bir konuda rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz. Gün içinde mutlaka dönüş sağlarım.
Reklam, Spam vs olaylardan dolayı telefon numaramı paylaşamıyorum.