What are you looking for?
yukarı çık
ANTALYA

Mobil Uygulama Tasarımı

Görünüş Her Şeydir

Mobil uygulamalarda UX ve UI tasarımında kapsamlı bir deneyime sahibim. Bugüne kadar işletmelere ve yeni başlayan şirketlere, ürünlerini avuç içi teknolojik cihazlarda sunabilmeleri için yardımcı oldum.

En önemli süreçlere girişmeden önce esaslı bir planlama. Bir mobil uygulama geliştirmeye başlamadan önce, projenizi kapsamlı, organize ve risk gözetimli bir süreçten geçirmenize olanak tanır. Planlama yapmak, hedeflerinizi ve mobil stratejinizi tanımlayabilmek adına hayati öneme sahiptir.

Detaylı bir analiz ve uygulamadan beklenen performans, güvenlik, kullanılabilirlik, hata toleransı ve ölçeklenebilirliğin eşleştirmesi gerçekleştirilir. Bütçe ve ilgili prosedürler tanımlanır. İçerikler, varlıklar, görüntüler ve ilave bilgi erişimi gibi iş kapsamı ayrıca tasarlanır.

Kullanıcı deneyimini işin orta noktasına koyarak uygulamanızın taslak tasarımıyla işe başlarız. Geliştirilen taslak tasarımı taraflarca onaylandıktan sonra nihayi tasarımı yaparız.

Özellikler

  • Ürün Arayüzü
  • Etkileşimli Tasarım
  • Ön Ürün Hazırlama
  • Çoklu OS (İşletim Sistemi)
MOBİL UYGULAMA TASARIMI

Çalışmalar

Tecrübe, Profesyonellik, Tutku
İnsanlara dokunduğumuz bu meslekte olmazsa olmazlardandır. Her bir işin içinde ve ruhunda olmalıdır mutlaka. Bizim işimiz her zaman fayda, kazanç ve mutluluktur üçgenindedir.
oynat
ASIL

Devamlılık Esastır

Bizim sektörümüzde yaptığımız iş ürün satmak yada bir ticaretten tamamen farklıdır. Yapılan her tasarım, verilen her hizmet teslim edildikten sonra müşteriler ile iletişimi koparamayız. İşin sürekliliği her zaman önemlidir.
Hizmet verdiğimiz sürece verilen hizmetin takibi, analizi, sonuçlarına göre aksiyon almak bu işin sürekliliği için gereklidir. Eğer bu hizmeti çalıştığınız kişilerden alamayacağını düşünüyorsanız dikkatli olun.
parallax
BURADAN

Mesaj Gönderin

Herhangi bir konuda rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz. Gün içinde mutlaka dönüş sağlarım.
Reklam, Spam vs olaylardan dolayı telefon numaramı paylaşamıyorum.