What are you looking for?
yukarı çık
ANTALYA

Logo Tasarım

Kimliğiniz Sizden Önemlidir

Logo, bir fotoğraf karesine kendiniz hakkında, şirketiniz hakkında, amacınız hakkında kısaca her şey hakkında bilgi içerebilecek bir şekil çizebilmektir. Bunu bazen basit bir şekil ile bazen ise ustaca kurgulanmış ve çizilmiş sanatsal bir çalışma ile ortaya çıkarabilirsiniz.

Önemli olan bir logo sizi ne kadar iyi tanımlayabilir. Çünkü zordur bir şeklin içine dünyaları sığdırmak. İşte bunun için profesyonel tasarımcılar ile çalışmanız kimliğiniz için oldukça önemlidir.

Piyasada çok ucuz fiyatlara yaptırabileceğiniz logolar ile şirketiniz hakkında yanlış fikirlere yönlendirebilirsiniz müşterilerinizi. Şirketiniz güçlü olabilir yada yeni başlamış olabilirsiniz ama logonuz sizi tanımlamıyorsa ve insanlara mesajınızı iletmiyorsa büyük bir sıkıntı var demektir.

Unutmayın, kimliğinizi oluşturan ögelerin temel taşıdır. Logosuz bir marka yaratmak söz konusu değildir. Aynı zamanda logo, sizi rakiplerinizden ayıracak en önemli bileşendir. Logo tasarlarken, markanız için doğru mesajı vermek ve bu doğrultuda yaratıcı bir etki yaratmak gerekir.

Logoda Nelere Dikkat Edilmeli ?

  • Hedef kitleniz için uzun süreli bir izlenim yaratmayı ve çevrim içi mağazanız için maksimum sonuçlar elde etmenizi sağlıyorum.
  • İster büyük ister küçük bir işletmeniz olsun marka kimliğinizi en doğru yansıtacak logolar tasarlıyorum.
  • Markanızı estetik ve ilgi çekici tasarımlarla rakip firmalardan ayırıyorum.
  • Bir marka oluşturmak kolay değildir ve rakiplerini geçebilmek için daha iyi olmalısınız, bu konuda size yardımcı oluyorum
  • Markanız için en uygun ve olabildiğince evrensel logolar tasarlamaya özen gösteririm.
  • Karmaşadan uzak, sade ve profesyonel logolar tasarlarım.
  • İlk amacımız marka değerinizi yükseltecek şekilde dikkat çeken tasarımlar üretmektir.
LOGO TASARIM

Çalışmalar

Tecrübe, Profesyonellik, Tutku
İnsanlara dokunduğumuz bu meslekte olmazsa olmazlardandır. Her bir işin içinde ve ruhunda olmalıdır mutlaka. Bizim işimiz her zaman fayda, kazanç ve mutluluktur üçgenindedir.
oynat
ASIL

Devamlılık Esastır

Bizim sektörümüzde yaptığımız iş ürün satmak yada bir ticaretten tamamen farklıdır. Yapılan her tasarım, verilen her hizmet teslim edildikten sonra müşteriler ile iletişimi koparamayız. İşin sürekliliği her zaman önemlidir.
Hizmet verdiğimiz sürece verilen hizmetin takibi, analizi, sonuçlarına göre aksiyon almak bu işin sürekliliği için gereklidir. Eğer bu hizmeti çalıştığınız kişilerden alamayacağını düşünüyorsanız dikkatli olun.
parallax
BURADAN

Mesaj Gönderin

Herhangi bir konuda rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz. Gün içinde mutlaka dönüş sağlarım.
Reklam, Spam vs olaylardan dolayı telefon numaramı paylaşamıyorum.