What are you looking for?
yukarı çık
İŞLETME

Harita Kaydı

İşletme Harita Kaydı

İşletmeniz haritalarda çıkmıyor mu? Bunun sebebi gerekli yerlere harita kaydını oluşturmadığınız içindir. Harita kayıtlarınız yapılmış olsa bile çoğu zaman çıkmazsınız. Çünkü siz dahil çoğu işletmenin haberi olmadan insanlar check-in yaparken yada fotoğraf paylaşırken habersizce açarlar.

Bunun sonucunda haritalarda bir kaydınız olur ama ne bir fotoğraf yüklenir, nede bir şirket bilgisi girilir. Eksik ve hiç bilgi barındırmayan işletmeler harita aramalarında çok fazla geride kalır.

Harita Servisi sağlayan yaklaşık 7-8 ana firma vardır. Bunlara harita kayıtlarınızın düzgün bir şekilde girilmesi çok önemlidir. Yanlış işletme adı, yanlış faaliyet alanı, yanlış harita konumu işletmenizi ciddi anlamda kötü etkiler.

İşletmenizin haritalara kayıt işleminden sonra bu servislerin kontrollerinin sağlanması, fotoğrafların aralıklarla paylaşılması, özel etkinliklerin paylaşılması, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin paylaşılması sürekli ve devam etmesi gereken bir hizmettir.

Bu tarz hizmetleri alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur bu işi profesyonelce yapan ve her zaman ulaşabileceğiniz bir kişi olmalıdır.

Harita Kayıtları Hakkında

Whatsapp konum gönderme işletmelerin en çok sorun yaşadığı alanlardan biridir. Müşterilerinize whatsapp üzerinden konum göndermek istediğinizde harita kaydınız çıkmıyorsa ya kaydedilmemiştir yada eksik bilgi içeriyordur.

Instagram & Facebook konum etiketleme sosyal medya pazarlaması için oldukça önemlidir. Gönderi paylaşımında yerler kısmında işletmenizin çıkması hem reklam açısından hemde tanınabilirlik açısından oldukça önemlidir. Eğer işletmeniz konum etiketlerinde çıkmıyorsa sosyal medya hesaplarınız düzgün yapılandırılmamış demektir.

Google Harita kaydı işletmeler için olmazsa olmazlardandır. Çoğu uygulamalar harita olarak Google da kayıtlı olan konumları kullanır. Özellikle konum bazlı reklam çalışmaları için çok önemlidir. Eğer sosyal medya hesaplarınızda konumlarınız kayıtlı ise google bunları da ayrıca kendi harita bölümünde ek olarak göstermektedir.

Diğer önemli harita servislerine kaydınızın da mutlaka olması gerekir. Her ne kadar sosyal medya ve google önemli gibi gözükse de bazı uygulamalar başka harita servislerini kullanıyor. Bunun için mutlaka profesyonel olarak destek almanızı öneririm.

Tecrübe, Profesyonellik, Tutku
İnsanlara dokunduğumuz bu meslekte olmazsa olmazlardandır. Her bir işin içinde ve ruhunda olmalıdır mutlaka. Bizim işimiz her zaman fayda, kazanç ve mutluluktur üçgenindedir.
oynat
ASIL

Devamlılık Esastır

Bizim sektörümüzde yaptığımız iş ürün satmak yada bir ticaretten tamamen farklıdır. Yapılan her tasarım, verilen her hizmet teslim edildikten sonra müşteriler ile iletişimi koparamayız. İşin sürekliliği her zaman önemlidir.
Hizmet verdiğimiz sürece verilen hizmetin takibi, analizi, sonuçlarına göre aksiyon almak bu işin sürekliliği için gereklidir. Eğer bu hizmeti çalıştığınız kişilerden alamayacağını düşünüyorsanız dikkatli olun.
parallax
BURADAN

Mesaj Gönderin

Herhangi bir konuda rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz. Gün içinde mutlaka dönüş sağlarım.
Reklam, Spam vs olaylardan dolayı telefon numaramı paylaşamıyorum.