What are you looking for?
yukarı çık
ANTALYA

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Hizmetleri

Temel grafik tasarım hizmetleri, marka ve kurumun iletişim ihtiyaçlarının tespit edilmesini, bu ihtiyaçların üretici grupla değerlendirilmesini, ihtiyaçlar için alternatif çözümler aranması ve kreatif çözümlerin üretilmesini, iki boyutlu tüm tasarım hizmetlerini içerir.

Üretimi olmayan ama tasarım olarak yapılan tüm kalemler, temel tasarım hizmetlerinin kapsamına girer.

Logo tasarımı, kartvizit, broşür, el ilanı, katalog, afiş, banner, gazete ve dergi ilanları ile billboard ile raketlerinin tasarımları genel hizmet kapsamındadır.

Sizler de grafik tasarım hizmetini kullanarak kendinizi rakiplerinize göre öne geçirebilirsiniz. Çünkü grafik tasarım o kadar gelişti ki, kişilere ve kitlelere nasıl hitap edileceğini çok iyi biliyor.

Sizde işlerinizde görselliği en iyi şekilde yakalayarak anlatmak istediğiniz, hedeflediğiniz sonuca ulaşabilmek için grafik tasarım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Neler Yapılıyor ?

  • Markanın adına ve sektörüne uygun şekilde logo tasarımı
  • Basılı materyaller olan kartvizit, dosya, antetli kağıt, zarf, bloknot, vb. gibi ürünlerin baskı ve tasarımları
  • Reklamlar, duyuru taslakları, resmi belge için tasarımsal iyileştirmeler gibi alanlarda markanın gücünü yansıtan çalışmalar
  • İnternet sitesinde kullanılacak şekilde UI tasarımlar hazırlama
  • Hazırladığımız logoyu genel olarak kullanılmak üzere 3 boyutlu görselleştirme ve manipülasyonlar uygulayarak şekillendirme
  • Sosyal medya ve türevi mecralarda kullanılmak üzere kampanya, ürün tanıtım, işletme faaliyet tanıtım, yeni müşteri kazanımı vb. gibi işler için görsel tasarımlar
GRAFİK TASARIM

Çalışmalar

Tecrübe, Profesyonellik, Tutku
İnsanlara dokunduğumuz bu meslekte olmazsa olmazlardandır. Her bir işin içinde ve ruhunda olmalıdır mutlaka. Bizim işimiz her zaman fayda, kazanç ve mutluluktur üçgenindedir.
oynat
ASIL

Devamlılık Esastır

Bizim sektörümüzde yaptığımız iş ürün satmak yada bir ticaretten tamamen farklıdır. Yapılan her tasarım, verilen her hizmet teslim edildikten sonra müşteriler ile iletişimi koparamayız. İşin sürekliliği her zaman önemlidir.
Hizmet verdiğimiz sürece verilen hizmetin takibi, analizi, sonuçlarına göre aksiyon almak bu işin sürekliliği için gereklidir. Eğer bu hizmeti çalıştığınız kişilerden alamayacağını düşünüyorsanız dikkatli olun.
parallax
BURADAN

Mesaj Gönderin

Herhangi bir konuda rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz. Gün içinde mutlaka dönüş sağlarım.
Reklam, Spam vs olaylardan dolayı telefon numaramı paylaşamıyorum.