Antalya Web Tasarım

Antalya Web Tasarım, Müşterilerin hayalindeki web sayfasını tasarlamaktan daha çok, onlara daha yararlı ve sonuç odaklı web sayfaları kuruyorum. Web Tasarım işlemlerini 2007 yılından bu yana yapmaktayım.

Antalya Web Tasarım

Bulunduğunuz sektör ve koşulları göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınızı da hesaba katarak, analiz ve araştırmalar sonucunda en iyi sonuç elde edeceğimiz bir web tasarımı çıkarmaya çalışıyorum.

Bir web sayfasını sadece kurmakla iyi sonuçlar elde edemezsiniz. Bu sitelerin aylık ve yıllık olarak gerçekleşen periyodik bakımlarının da takibi gerekiyor.

Her sene gelişen tasarım prensipleri, arama sonuçlarının güncellenmesi, altyapısal değişiklikler ve değişen müşteri profilleri gibi bir çok etkeni göz önünde bulundurarak yönetimini yaptığım web sayfalarını güncelliyorum ve takip ediyorum.

Antalya Web Tasarım

Piyasada yer alan bir çok kişi ve firmadan alacağınız hizmetler site teslimine kadardır. Maalesef bunların çoğuna belli bir süre sonra ihtiyaç halinde ulaşamazsınız ve yeniden web sayfası yaptırma mecburiyetinde kalırsınız.

Tüm bu süreçleri baştan yaşamanız web sayfanız için kısır bir döngü oluşturur. Sizde hem zaman hemde maddi olarak sürekli zarar içinde olursunuz.

Antalya Web Tasarım alacağınız hizmeti seçerken aldığınız hizmetten daha çok karşınızdaki muhatabın bilgisine ve geçmişine bakmanızı öneririm.

Web Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

  • Kendi beğenilerinizi değil, ziyaretçilerinizin beklentilerini düşünün. Unutmayın ki, web sitenizi kendininiz için değil, ziyaretçileriniz için yapıyorsunuz.
  • Web sitenizi responsive (mobil ve tablet uyumlu) yaptırın. Ayrıca arama motorlarında üst sıralarda yer almanın da yolu mobil uyumluluğa bağlı.
  • Web sitesinin asıl amacı, yeni müşteriler bulma ve hizmetlerinize insanların kolay ulaşımını sağlamaktır.
  • Site açılış hızına dikkat edin. Yavaş açılan bir web sitesi, ziyaretçilerinizi sitenizden uzaklaştırır. Ortalama açılış süresi 3-4 saniyeyi geçen web siteleri için durum budur. Ayrıca arama motorları da, sıralama da hızlı web sitelerini daha üst sıralarda gösterirler.
  • Web sitenizdeki tüm içerikler, orijinal ve işe yarar olsun. Sitenize giren kişiler faydalı bilgi edinsin.
  • Kullanacağınız dokümanları hazırlarken harcama yapmaktan kaçınmayın.
  • Tüm bu disiplinlere hakim, tecrübeli ve yetenekli bir web tasarım ajansı seçin.