What are you looking for?
yukarı çık
ÖZEL

3D Modelleme & Fuar Standı Çizim

Fuar Standı Çizim

Fuar standı çizimi ne kadar kaliteli ve şık olursa ürünleriniz ve markanız o kadar ön plana çıkar. Dikkat çeken bir fuar standı çizimine sahip olmanız için geniş bir malzeme bilgisine ve üretim detaylarına sahip olmanız gerekir. Özellikle bu tarz üretimlerin içinde bulunan biri olarak sizlere hayal ettiğiniz gibi bir fuar standı çizebilirim.

Fuar stantlarının çiziminde müşterilerinizin sizinle rahatça iletişime geçebileceği, ürünlerinizi ve servislerinizin gözükebileceği nefes aldıran bir alanın olması önemlidir.

Dilerseniz başka fuarlarda kullanabileceğiniz montajı ve demontajı kolay tasarımlar da yapabiliriz.

Yapılan her tasarım tamamıyla üretim koşullarına uygun olarak çizilir.

Onaylanan çizim sonrası standınızın üretim dosyaları hazırlanır ve bu dosyalar ile birlikte teslim edilir.

Tecrübe, Profesyonellik, Tutku
İnsanlara dokunduğumuz bu meslekte olmazsa olmazlardandır. Her bir işin içinde ve ruhunda olmalıdır mutlaka. Bizim işimiz her zaman fayda, kazanç ve mutluluktur üçgenindedir.
oynat
ASIL

Devamlılık Esastır

Bizim sektörümüzde yaptığımız iş ürün satmak yada bir ticaretten tamamen farklıdır. Yapılan her tasarım, verilen her hizmet teslim edildikten sonra müşteriler ile iletişimi koparamayız. İşin sürekliliği her zaman önemlidir.
Hizmet verdiğimiz sürece verilen hizmetin takibi, analizi, sonuçlarına göre aksiyon almak bu işin sürekliliği için gereklidir. Eğer bu hizmeti çalıştığınız kişilerden alamayacağını düşünüyorsanız dikkatli olun.
parallax
BURADAN

Mesaj Gönderin

Herhangi bir konuda rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz. Gün içinde mutlaka dönüş sağlarım.
Reklam, Spam vs olaylardan dolayı telefon numaramı paylaşamıyorum.